Vážení zákazníci,

ke správnému fungování našeho e-shopu a vyřízení Vašich objednávek, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

Správcem osobních údajů zpracovávaných v našem e-shopu je Eva Davidová, IČO: 75235315, se sídlem Sokolská 238, 54103 Trutnov, e-mail: eva@elpeso.cz.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:

Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.

Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, fakturační a doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.

Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu, po kterou nám ukládá zákon v oblasti ochrany spotřebitele a daňových povinností, maximálně však po dobu 8 let.

Na to, jaké osobní údaje o Vás zpracováváme, se máte právo kdykoliv informovat. Dále máte právo na opravu či aktualizaci zpracovávaných údajů, pokud dojde k jejich změně, či jsou zaznamenány chybně.

Vaše osobní údaje neposkytujeme žádné třetí straně. Výjimkou je poskytnutí Vaší adresy a případně telefonu přepravní společnosti.

Newslettery a obchodní nabídky nezasíláme. Pokud chcete být informováni o aktuálních nabídkách a slevách sledujete prosím náš e-shop na Facebooku či Google+.

Na našem e-shopu používáme soubory cookies, ale pouze takové, které jsou nezbytné pro správné fungování e-shopu. Nepoužíváme cookies pro sledování Vašeho chování ani pro získávání statistických dat.